Orice sumă, fie ea mare sau mică, este apreciată și folosită cu grijă pentru a asigura accesul la educație, îngrijire medicală și alte servicii vitale pentru copiii și familiile noastre ocrotite de Asociația Pro Vita.
Detalii donație prin transfer bancar:
Asociația Pro Vita pentru născuți și nenăscuți
Cod fiscal: 7250977
SWIFT: RNCBROBU
Banca Comercială Română - Str. Berevoieşti nr. 6 - Vălenii de Munte, Prahova
Nr. cont bancar: 2511.A01.0.1184390.0211.ROL.1
IBAN: RO42 RNCB 0211 0118 4390 0001
Nr. cont bancar: 2511.A01.0.1184771.0211.EUR.3
RO85 RNCB 0211 0118 4390 0003
Nr. cont bancar: 2511.A01.0.1184771.0211.USD.2
RO15 RNCB 0211 0118 4390 0002
Asociația Pro Vita, vă este profund recunoscătoare pentru sprijinul și generozitatea dvs.
Pentru a cunoaște activitățile noastre, precum și nevoile pe care le întâmpinăm în desfășurarea activității, te invităm să ne vizitezi oricând, să facem cunoștință, la una din locațiile noastre: Tabăra Valea Screzii, Posești, Prahova și Casa de tip familial Rizănești, din str. Rizănești, nr. 40, Vălenii de Munte. Copiii noștri au nevoie de ajutorul tău!
Mulțumim pentru sprijinul tău și pentru că ești alături de noi în această călătorie către speranță!
Voluntariatul la Asociația Pro Vita oferă o oportunitate unică de a face o diferență în comunitatea noastră. Prin implicarea ta, poți să aduci un zâmbet pe chipul celor în nevoie și să contribui la creșterea calității vieții pentru cei vulnerabili. Fie că îți dorești să ajuți copiii cu nevoi speciale să se dezvolte și să învețe sau să oferi sprijin emoțional și logistic familiilor aflate în dificultate, poți găsi un loc în echipa noastră de voluntari.
Poți dărui o parte din timpul, abilitățile și talentul tău pentru a sprijini Asociația Pro Vita! Fie că ești un expert în comunicare, un artist talentat sau ai abilități administrative, există întotdeauna moduri prin care poți contribui. De la organizarea evenimentelor și colectarea de fonduri până la activități recreative și educative pentru beneficiarii noștri, fiecare gest contează și face o diferență semnificativă în viețile celor pe care îi servim.
Dacă ești interesat de o experiență în voluntariat, te invităm să ne suni la numărul: 0753 312 422 și vom stabili împreună detaliile colaborării noastre. Indiferent de disponibilitatea ta de timp sau de nivelul tău de experiență în voluntariat, suntem aici să te ghidăm și să te sprijinim în fiecare pas al drumului tău de voluntar la Asociația Pro Vita. Alătură-te nouă astăzi și fii parte din schimbarea pe care vrem să o aducem în lume!
Formular de contact